poniedziałek, 14 listopada 2022 10:33

Skradziono ule. Właściciel poszukuje świadków

 
Skradziono ule. Właściciel poszukuje świadków zdjęcie nadesłane

Wyjątkowo bezczelnym był złodziej, który na początku listopada z jednego z pól niedaleko Witkowa skradł ule stojące w pasiece.

Ze sporymi stratami musi się liczyć właściciel pasieki w Maleninie (gmina Witkowo), która na początku listopada została okradziona. Jak informuje pszczelarz, ule miały charakterystyczne malowanie w kolorze brzoskwiniowym i różowym, z dennicą i daszkiem w kolorze szarym. 

Kradzież w pasiece została zgłoszona na policję, ale właściciel poszukuje jakichkolwiek osób, które mogły widzieć zarówno samo zdarzenie, jak i skradzione ule. Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę o tym fakcie proszone są o kontakt z pszczelarzem w poniższym ogłoszeniu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane