czwartek, 10 listopada 2022 15:31

Ciało kobiety znalezione w pustostanie

 

W czwartkowe popołudnie w jednym z budynków przy ul. Składowej zostało ujawnione ciało kobiety. Na miejscu są służby.

Sytuacja miała miejsce 10 listopada, przed godziną 15. Wówczas to policjanci zostali skierowani na teren budynków pokolejowych w dalszej części parowozowni, przy przejściu z ul. Składowej na peron nr 3. W jednym z opuszczonych obiektów miano znaleźć kobietę niedającą oznak życia.

Po dotarciu na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie, a przybyły lekarz stwierdził zgon. Jak udało się nam dowiedzieć w KPP Gniezno, ciało należy do 66-letniej kobiety, bez stałego miejsca zamieszkania. Okoliczności jej śmierci ma potwierdzić wezwany na miejsce koroner.

Samo zdarzenie miało miejsce w rejonie, gdzie od dawna przebywają osoby bezdomne - niedawno informowaliśmy o interwencji w tym miejscu z udziałem straży pożarnej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane