środa, 09 listopada 2022 11:03

Policjanci zapraszają na akcję znakowania rowerów

 
Policjanci zapraszają na akcję znakowania rowerów źródło: KPP Gniezno

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie zaprasza mieszkańców do oznakowania swojego roweru - najpierw należy się zgłosić.

Już 14 listopada 2022 roku w godzinach 15:00 – 18:00 KPP Gniezno zaprasza mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego do oznakowania swojego roweru. Znakowanie jednośladów odbywa się po wcześniejszym skontaktowaniu się z dzielnicowymi komendy pod numerem telefonu 786 936 218 w celu ustalenia godziny czynności.

Miejsce przeprowadzenia akcji: ul. Jana Pawła II 2 na terenie Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Znakowanie oraz formalności z nim związane trwają około 20 min. Wymagany jest adres mailowy i dowód zakupu jednośladu.

- Wiberoo to dodatkowe zabezpieczenie roweru przed kradzieżą. E-usługa umożliwiająca rejestrację roweru w systemie o zasięgu całego województwa wielkopolskiego, umożliwiająca mieszkańcom swobodny dostęp do danych roweru w systemie, a także ich ewentualne oznaczanie jako zaginionych. Znakowanie roweru ma charakter prewencyjny. Podczas kontroli, umożliwia policji sprawdzenie, czy użytkownik roweru jest jego prawowitym właścicielem. Pamiętajmy, że rowery oznakowane są mniej atrakcyjne dla złodziei, a dzięki temu są bardziej bezpieczne - informuje KPP Gniezno.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane