wtorek, 08 listopada 2022 07:27

Poranne utrudniena na kolei

 
We wtorkowy ranek, podróżni planujący przejazd pociągami, jadącymi od strony Inowrocławia do Poznania, mogą się liczyć z utrudnieniami.

Serwis PKP PLK informuje, że na odcinku pomiędzy Mogilnem a Wydartowem doszło do uszkodzenia sieci trakcyjnej, efektem czego niektóre pociagi zostały odwołane.

- Mogilno - Wydartowo. Awaria sieci trakcyjnej. Wstrzymany ruch pociągów. Pociągi przewoźnika PKP IC kierowane są drogą okrężną przez Wrześnię, Koło. Przewoźnik Koleje Wielkopolskie i POLREGIO wprowadziły Zastępczą Komunikację Autobusową. Przepraszamy za utrudnienia - informuje serwis.

Z tego też powodu niektóre pociagi odnotowały już opóźnienia. Ostatni regularny skład do Poznania wyjechał z Gniezna o godzinie 7:17. Utrudnienia mają potrwać kilka godzin.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane