wtorek, 08 listopada 2022 08:41

W środę i czwartek utrudnienia na ul. Wrzesińskiej

 

Spółka PEC poinformowała, że w dniach 9 i 10 listopada na ul. Wrzesińskiej (odcinek pomiędzy rondami) spodziewać się można utrudnień w ruchu.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie poinformowało, że w terminie 9 - 10 listopada 2022 r. (środa-czwartek) w związku z pracami  związanymi z usunięciem awarii instalacji sieci cieplnej nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów na ul. Wrzesińskiej na wysokości budynku numer 30 (DPS). Nie ma informacji o możliwym wpływie utrudnień na opóźnienia w kursowaniu autobusów.

Spółka poinformowała, że dołoży wszelkich starań, aby utrudnienia były jak najmniej uciążliwe i już z góry za nie przeprasza.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane