poniedziałek, 07 listopada 2022 15:23

Policjanci poszukują mężczyzny z autobusu

 
Policjanci poszukują mężczyzny z autobusu źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci wystosowali komunikat o poszukiwaniu mężczyzny, uchwyconego przez autobusowy monitoring.

W poniedziałkowe popołudnie KPP Gniezno wystosowała komunikat:Prosimy o pomoc w ustaleniu danych osobowych mężczyzny. Jest on podejrzewany o popełnienie przestępstwa w prowadzonym przez nas postępowaniu - informują policjanci.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie: telefon 47 77 21 211 (dyżurny policji w Gnieźnie), adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane