sobota, 05 listopada 2022 10:34

Wieczorne zderzenie z ciągnikiem

 
Wieczorne zderzenie z ciągnikiem źródło: OSP Witkowo

W miniony piątek służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego doszło na drodze niedaleko Witkowa.

Do zdarzenia doszło 4 listopada, chwilę po godzinie 20 na skrzyżowaniu dróg w Ruchocinku (gmina Witkowo). Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, OSP Witkowo oraz OSP Mielżyn.

Po dotarciu pierwszego zastępu zastano auto marki Fiat, który uderzył w tył ciągnika rolniczego. Działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz udzielenia pomocy osoby z samochodu osobowego, która następnie została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane