czwartek, 03 listopada 2022 11:51

Kolejne środki na dodatek węglowy. Wkrótce wypłata

  UM

Miasto Gniezno otrzymało od Wojewody Wielkopolskiego kolejną transzę pieniędzy na wypłatę dodatków węglowych. To kwota 862 914 zł, co wystarczy na wypłatę 288 sztuk dodatków.

We wtorek, 8 listopada na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta środki zostaną wprowadzone do miejskiego budżetu i następnie niezwłocznie wypłacone mieszkańcom. Po realizacji tej transzy, jeszcze około 1000 wnioskodawców będzie czekać na wypłatę.

W pierwszej i drugiej transzy wypłacono 2378 dodatków węglowych na łączną kwotę 7.134.000 zł.

Nastąpi również wypłata dodatków dotyczących innych źródeł (pelet drzewny lub inny rodzaj biomasy, drewno kawałkowe, olej, gaz LPG). W tym przypadku wystarczy środków na realizację wszystkich rozpatrzonych pozytywnie wniosków.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane