czwartek, 03 listopada 2022 10:41

Jechał 100 km/h za szybko. Dostał wysoki mandat i 20 punktów

 
Jechał 100 km/h za szybko. Dostał wysoki mandat i 20 punktów źródło: KPP Gniezno

24-letni kierujący BMW, któremu najwyraźniej bardzo się spieszyło, został zatrzymany do kontroli po przekroczeniu prędkości aż o 100 km/h.

Na drodze wojewódzkiej nr 194 w miejscowości Woźniki, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h, policjanci prowadzący kontrolę drogową ujawnili pędzące BMW, które jechało 170km/h.

Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się iż autem kierował 24-latek z gminy Pobiedziska, który dodatkowo nie miał zapiętych pasów. 

- Policjanci  gnieźnieńskiej drogówki nie mieli innego wyjścia jak zakończyć tę niebezpieczną jazdę i nałożyć mandat w wysokości 2 500 złotych za nadmierną prędkość i 100 złotych za brak pasów. Dodatkowo na konto 24-latka zostanie przypisanych  20 punktów karnych - informuje KPP Gniezno.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane