czwartek, 03 listopada 2022 14:09

Przewrócona ciężarówka z mięsem zablokowała drogę

 
Przewrócona ciężarówka z mięsem zablokowała drogę źródło: PSP Gniezno

W późny, środowy wieczór służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 190 koło Kłecka.

Do zdarzenia doszło 2 listopada, przed godziną 22 na wysokości wsi Kłecko Kolonia. To wówczas wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem ciężarówki, która miała się przewrócić na prostym odcinku drogi.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno i OSP Kłecko. Po przybyciu pierwszego zastępu zastano przewrócony samochód ciężarowy przewożący półtusze trzody chlewnej, który leżał na boku w poprzek jezdni blokujący przejazd. Kierujący pojazdem opuścił kabinę samochodu przed przybyciem służb ratunkowych. 

Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, udzielenia pomocy kierowcy, który następnie został opatrzony przez zespół ratownictwa medycznego.

- Właściciel transportu podstawił na teren akcji samochody zastępcze do których, przeładowano transportowany ładunek. Specjalistyczna Pomoc Drogowa postawiła zestaw na koła i odholowała uszkodzony pojazd - informują strażacy. Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane