środa, 02 listopada 2022 21:21

Zderzenie na ul. Słonecznej. Jedno z aut dachowało

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środowy wieczór na ul. Słonecznej. Na szczęście nikomu z podróżujących nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło 2 listopada, około kwadrans po godzinie 20. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Honda, jadąc ul. Słoneczną w kierunku ul. Witkowskiej, został uderzony w bok przez pojazd marki Volkswagen, który wyjechał z ul. Surowieckiego. W wyniku tego pierwsze z aut dachowało na drodze.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Żadna z osób podróżujących autami nie odniosła poważniejszych obrażeń i nie wymagały pomocy medycznej. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch w rejonie skrzyżowania był zablokowany.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane