środa, 02 listopada 2022 11:45

„Trzeźwy poranek”: 2100 kierowców skontrolowanych, 2 pod wpływem alkoholu

 

W środowy ranek gnieźnieńscy policjanci przeprowadzili akcję kontroli kierowców pod kątem zawartości alkoholu w organizmie. 

Policjanci z gnieźnieńskiej drogówki, komisariatów policji i referatu patrolowo – interwencyjnego od godzin porannych 2 listopada brali udział w wielkopolskich działania „Trzeźwy poranek”.

- Wśród przeszło 2100 skontrolowanych kierowców, 2 zdecydowało się na jazdę po użyciu alkoholu. To 57-latek kierujący w tym stanie chryslerem, zatrzymany na ulicy Gdańskiej w Gnieźnie i 49-latek kierujący volkswagenem w miejscowości Goraniec w gminie Czerniejewo - informuje KPP Gniezno.

Mężczyźni już stracili swoje uprawnienia do kierowania pojazdami, teraz sąd zdecyduje o ich dalszym losie - odpowiedzą za prowadzenie pod wpływem alkoholu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane