środa, 02 listopada 2022 07:51

Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo

 
Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo źródło: OSP Witkowo

W miniony wtorek na tej samej drodze, na której w miniony poniedziałek przewróciła się ciężarówka, doszło do kolejnego zdarzenia drogowego.

1 listopada około godziny 14 służby otrzymały informację o samochodzie, które miało uderzyć w drzewo na szosie pomiędzy Trzemesznem a Witkowem (na wysokości wsi Piaski). 

Po dotarciu na miejsce zastępu OSP Witkowo okazało się, że kierujący Hondą miał zjechać z jezdni z uwagi na sarnę, która wybiegła na drogę - w wyniku tego uderzył w przydrożne drzewo. W samym zdarzeniu nie odniósł on żadnych poważniejszych obrażeń i pozostał na miejscu.

Okoliczności zdarzenia ustala policja. Na czas prowadzonych działań droga była przez kilka chwil zablokowana.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane