wtorek, 01 listopada 2022 18:25

Napaść na cmentarzu. „Nie popuszczę takiego zachowania”

 
Napaść na cmentarzu. „Nie popuszczę takiego zachowania” źródło: Google Street View

Z redakcją skontaktowała się jedna z gnieźnianek, której rodzice zostali napadnięci na cmentarzu przy ul. Witkowskiej przez starszą kobietę.

O sytuacji, która miała miejsce na terenie ww. cmentarza, poinformowała nas pani Beata. Zdarzenie dotyczyło jej rodziców, którzy 1 listopada br. około godziny 10:30 byli na terenie nekropolii przy ul. Witkowskiej. Mieli oni zostać napadnięci przez inną kobietę.

- Proszę o kontakt wszystkich tych, którzy widzieli napaść na moich rodziców dziś tj. 01.11.2022 r ok. godziny 10:30 na cmentarzu przy ul Witkowskiej przez kobietę (znamy jej dane) wiek ok. 60 lat, blond włosy farbowane, ok 170 cm wzrost, ciemna kurtka kurtka, spodnie, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, musi być niezrównoważona psychicznie, bo jak można inaczej nazwać osobę która atakuje innych ludzi: uderza w głowę, kopie, wyzywa ludzi odwiedzających cmentarz w Dniu Wszystkich Świętych przy tłumie innych ludzi którzy również w spokoju chcieliby odwiedzić swoich zmarłych - przekazała nam mieszkanka.

Jak poinformowała dalej, sprawa została zgłoszona na policję. Gnieźnianka prosi wszystkich, którzy widzieli tę sytuację, o kontakt. Osoby będące świadkami zdarzenia mogą pisać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pozostawienie komentarza na Facebooku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane