wtorek, 01 listopada 2022 12:12

Nocny pożar domu w Wylatkowie

 
Nocny pożar domu w Wylatkowie źródło: OSP Powidz

W nocy z poniedziałku na wtorek służby zostały skierowane do pożaru domu, położonego w Wylatkowie. Na miejscu działało kilka zastępów straży.

Do zdarzenia doszło 31 października, około godziny 23. Wówczas wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego, położonego w Wylatkowie w gminie Powidz. 

Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów, zastano rozwinięty pożar budynku, a ogień wychodził już na zewnątrz i obejmował całą konstrukcję dachu. 

Działania na miejscu polegały na przeszukaniu budynku przez ratowników wyposażonych w aparaty powietrzne oraz kamerę termowizyjną. Po podaniu kilku prądów wody, pożar został opanowany - do tego niezbędna była także częściowa rozbiórka poszycia. 

Akcja gaśnicza trwały przez kilka godzin - uczestniczyły w nich zastępy ze Słupcy, Wylatkowa, Powidza, Orchowa oraz z bazy wojskowej w Powidzu. 

źródło: OSP Powidz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane