poniedziałek, 31 października 2022 17:02

Ładunek buraków w lesie po przewróceniu ciężarówki

 
Ładunek buraków w lesie po przewróceniu ciężarówki źródło: trzemeszno24.info

W poniedziałkowe popołudnie na szosie z Witkowa do Trzemeszna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki.

Do zdarzenia doszło 31 października, chwilę przed godziną 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na wysokości wsi Piaski, na odcinku prowadzącym przez las, kierujący ciężarówką przewożąca buraki cukrowe za łukiem drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ten przewrócił się na bok.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy OSP Witkowo oraz JRG Gniezno, które zastały rozbity pojazd oraz poszkodowanego kierującego, który po opatrzeniu został następnie przewieziony karetką do szpitala w celu wykonania dalszych badań.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustala policja. 

film: NK Media

 


źródło: trzemeszno24.info

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane