poniedziałek, 31 października 2022 08:55

Przedszkole nr 5 uroczyście zakończyło renowację budynku

  mnopr
Przedszkole nr 5 uroczyście zakończyło renowację budynku zdjęcie nadesłane

Przedszkole Nr 5 „Mali Przyrodnicy” z ul. Rybnej w Gnieźnie może pochwalić się nową elewacją budynku. Po wielu latach budynek doczekał się renowacji.

Z tej okazji w przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia modernizacji elewacji. Na te prace budynek czekał od wielu lat. W świętowaniu uczestniczyli zaproszeni goście - poza władzami miasta, także wykonawcy, pracownicy placówki oraz cała najmłodsza społeczność.

Uroczystość rozpoczęła się od ceremonii wciągnięcia flagi przedszkola na maszt i odśpiewania hymnu przedszkola. Następnie zaproszeni goście obejrzeli i ocenili zmiany, które nastąpiły w wyniku przeprowadzonej modernizacji. Świętowanie zakończyło przedstawienie pt. „Trzy świnki” w aranżacji przygotowanej przez panie Anię i Beatę, a brawurowo wykonane przez dzieci z najstarszej grupy Przyjaciół Ptaków.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane