piątek, 28 października 2022 15:44

30 razy okradł ten sam sklep! 74-latek usłyszał zarzuty

 

Wyjątkowo zuchwały w swoich działaniach okazał się być 74-letni mężczyzna, który aż 30 razy dokonał kradzieży w jednym ze sklepów.

O sprawie informuje gnieźnieńska komenda, a cały proceder miał mieć miejsce w jednym z marketów w Witkowie. Tamtejsi policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieżach, dokonywanych w sklepie samoobsługowym przez jednego i tego samego mężczyznę.

- Funkcjonariusze realizujący to zgłoszenie przejrzeli monitoring sklepowy, na którym nagrał się sprawca. I to nie 1 raz a 30 razy, co oznacza, że aż tyle wizyt w sklepie zakończyło się zabraniem „dodatkowych sprawunków” do domu. Mężczyzna kradł słodycze, konserwy, sery, itp. Wartość strat oszacowano na kwotę prawie 650 złotych - informuje KPP Gniezno.

Policjantom udało się ustalić tożsamość mężczyzny - okazał się nim być 74-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego. W minioną środę 26 października został zatrzymany i usłyszał zarzuty kradzieży. Mężczyzna wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Sprawa jest w toku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane