piątek, 28 października 2022 15:35

Koniec objazdów po awarii na drodze wojewódzkiej nr 190

 

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich poinformował o zakończeniu prac naprawczych na szosie między Kłeckiem a Mieściskiem.

Od kilku dni zmotoryzowani, którzy chcieli jechać z Gniezna w kierunku Wągrowca, musieli korzystać z objazdów. Spowodowane to było uszkodzeniem przepustu na drodze wojewódzkiej nr 190 w miejscowości Jaroszewo Pierwsze, na pograniczu powiatu gnieźnieńskiego i wągrowieckiego.

Utrudnienia miały potrwać kilka tygodni, ale jak poinformował dziś zarządca drogi, prace związane z naprawą drogi zostały już zakończone i ruch będzie przywrócony.

- Udało nam się wykonać przed terminem awaryjną naprawę zapadniętego przepustu w Jaroszewie Pierwszym przy DW 190. Dzisiaj o godzinie 17:00 droga zostanie otwarta - poinformował WZDW w komunikacie z godzin popołudniowych 28 października.

W najbliższym czasie w obrębie przepustu drogowcy skupią się na robotach wykończeniowych, ale nie będą miały one wpływu na płynność przejazdu - czytamy dalej w komunikacie WZDW. Zarządca informuje, że znaki informujące o objazdach zostaną zdjęte w poniedziałek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane