środa, 26 października 2022 12:39

Zderzenie z ciężarówką. Sprawca wjechał na czerwonym

 
Zderzenie z ciężarówką. Sprawca wjechał na czerwonym źródło: trzemeszno24.info

W miniony wtorkowy wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 15.

Do zdarzenia doszło 25 października, około godziny 21:30. Jak wynika z ustaleń trzemeszno24.info, kierujący Peugeotem 21-latek, jadąc od strony Niewolna w kierunku Trzemeszna, na skrzyżowaniu drogi powiatowej z DK15 wjechał na czerwonym świetle i uderzył w prawidłowo jadącą ciężarówkę marki DAF.

Na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który po opatrzeniu kierowcy Peugeota, przewiózł go do szpitala w Gnieźnie, gdzie po badaniach został wypisany do domu. Na czas prowadzonych strażacy OSP Trzemeszno zabezpieczali rejon kolizji oraz usunęli jej skutki z drogi. Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzi policja.

źródło: trzemeszno24.info

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane