poniedziałek, 24 października 2022 15:04

Skorzystał z okazji i okradł. Kto rozpoznaje złodzieja?

 
Skorzystał z okazji i okradł. Kto rozpoznaje złodzieja? źródło: KPP Gniezno

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży, dokonanej przy ul. Cierpięgi w Gnieźnie. Sprawcę nagrał monitoring.

Do kradzieży doszło między 30 a 31 maja 2022 roku przy ulicy Cierpięgi w Gnieźnie. Kamery monitoringu uchwyciły mężczyznę, który ukradł portfel z dowodem osobistym, prawem jazdy, kartami płatniczymi, radiem samochodowym, perfumy, okulary przeciwsłoneczne, klucze, kable do ładowania telefonu o wartości ok. 860 złotych.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach proszone są o kontakt z policjantami: telefon 47 77 21 282 (mł. asp. Filip Jachimowicz - policjant prowadzący sprawę) lub 47 77 21 211 (dyżurny policji w Gnieźnie), adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane