czwartek, 20 października 2022 02:21

Nocny pożar na przedmieściach Gniezna

 

W nocy ze środy na czwartek służby zostały powiadomione o pożarze budynku gospodarczego, do jakiego doszło w Piekarach koło Gniezna.

Do zdarzenia doszło 20 października, około godziny 1:30. Wówczas to zauważony został pożar budynku gospodarczego, położonego na ul. Jagodowej we wsi Piekary. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, a do wsparcia także OSP Zdziechowa i OSP Modliszewo. Po dotarciu pierwszych zastępów zastano rozległy pożar w parterowym obiekcie, wykorzystywanym na różne cele.

Działania strażaków polegały na stłumieniu pożaru, a następnie rozbiórce konstrukcji i dogaszaniu tlących się elementów. Na miejscu obecny był również patrol policji.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane