wtorek, 18 października 2022 21:50

Pożar przy ul. Wyszyńskiego. Po raz trzeci w tym samym budynku

 

We wtorkowy wieczór służby zostały powiadomione o pożarze, jaki został zauważony w oficynie przy ul. Wyszyńskiego.

Do zderzenia doszło 18 października, przed godziną 21:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na terenie nieruchomości przy ul. Wyszyńskiego, w stojącej na jej terenie oficynie, został zauważony pożar w jednym z lokali.

Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zastały gęsty dym wydobywający się z lokali położonych na piętrze budynku. Działania strażaków polegały na dostaniu się do pomieszczeń, przeszukania ich i ugaszeniu źródła ognia, a następnie przeprowadzono wentylację budynku. W zdarzeniu nikomu się nic nie stało - część obiektu objęta pożarem była w momencie zdarzenia opuszczona. Na miejscu obecny był także patrol policji.

Przypomnijmy, że jest to już trzecia tego typu interwencja strażaków na tej samej posesji w ciągu ostatnich dwóch lat, gdzie pożary występowały w innych częściach tego samego budynku - miało to miejsce w grudniu 2020 i 2021 roku.

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane