poniedziałek, 17 października 2022 12:34

Wyrzucił śmieci na przystanku. Świadek sytuacji proszony jest o kontakt

 
Wyrzucił śmieci na przystanku. Świadek sytuacji proszony jest o kontakt źródło: KPP Gniezno

Prowadzone jest postępowanie w sprawie sytuacji, która miała miejsce ponad dwa tygodnie temu na drodze prowadzącej przez Lulkowo.

Sytuacja miała miejsce na początku października br., kiedy to na przystanku przy drodze w Lulkowie, stanowiącej dojazd z Jankowa Dolnego do obwodnicy Gniezna, zauważono sprawcę wyrzucania odpadów na przystanku autobusowym. Moment tego zdarzenia został zauważony przez jednego z mieszkańców okolicy.

Teraz policja zwraca się z komunikatem w powyższej sprawie: Ogniwo ds. Wykroczeń prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie zaśmiecenia miejsca publicznego, tj. rejonu przystanku autobusowego w miejscowości Lulkowo w gminie Gniezno. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do kontakt świadków zdarzenia, w szczególności kierowcę osobowego srebrnego volkswagena, mających wiedzę na temat sprawcy zaśmiecenia. Telefon do policjanta prowadzącego czynności 47 77 21 233.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane