sobota, 15 października 2022 16:15

Koty do adopcji. Ich właścicielka zginęła w wypadku

 
Koty do adopcji. Ich właścicielka zginęła w wypadku źródło: trzemeszno24.info

Kilkanaście sztuk kotów, których właścicielka w miniony czwartek zginęła w wypadku w Wymysłowie, poszukuje domów tymczasowych.

W czwartek 13 października na drodze krajowej nr 15 doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego na miejscu zginęła mieszkanka jednej z miejscowości na terenie gminy Trzemeszno. Tym samym kilkanaście kotów, które trzymała ona w swoim mieszkaniu, zostały bez właścicielki i konieczne było ich zabezpieczenie.

Do mieszkania zmarłej dokonano wejścia siłowego w asyście policji, a wewnątrz znaleziono 11 kotów, które zostały zabrane przez oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Zostały one chwilowo umieszczone w hotelu dla zwierząt, ale konieczne jest im zapewnienie stałego pobytu.

- Potrzebne są przede wszystkim domy stałe lub tymczasowe. Będziemy też bardzo wdzięczni za zakup karmy, żwirku, kuwet - informuje TOZ i dalej zamieszcza apel: - Koty są zadbane, niektóre wykastrowane. Są w różnym wieku, cztery kotki i sześć kocurków. Koty są bardzo przyjazne i przytulaśne. Poszukujemy domów niewychodzących. Prosimy pomóżcie, nie mamy gdzie zapewnić kotom bezpiecznego miejsca.

Zainteresowani są proszeni o kontakt przez Facebook TOZ (tam też można obejrzeć zabezpieczone koty) lub za pośrednictwem numerów telefonu: 692 687 779 oraz 692 463 363.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane