piątek, 14 października 2022 19:49

Bus rozbił się na drzewie

 
Bus rozbił się na drzewie zdjęcie nadesłane

W piątkowy wieczór do kolejnego zdarzenia dysponowani byli strażacy w zachodniej części powiatu gnieźnieńskiego. Tym razem był to wypadek drogowy w Imielnie.

Do zdarzenia doszło 14 października, około godziny 18:30. To wówczas wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym, do jakiego miało dojść na drodze prowadzącej przez Imielno w gminie Łubowo. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący busem z lawetą załadowaną minikoparką, na łuku zjechał na lewą stronę, gdzie uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo, OSP Lednogóra i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano rozbity pojazd oraz poszkodowanego, który nie mógł się wydostać z pojazdu z uwagi na zakleszczenie w kabinie. Po uwolnieniu mężczyzny z auta został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, a następnie przewieziono go do szpitala. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań przejazd drogą w miejscu wypadku był zablokowany. 


 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane