piątek, 14 października 2022 18:56

Wieczorne poszukiwania zaginionego grzybiarza

 

W piątkowy wieczór służby zostały powiadomione o osobie, która miała zaginąć podczas grzybobrania w lasach w rejonie Czerniejewa. Mężczyzna na szczęście się odnalazł.

Sytuacja miała miejsce 14 października, około godziny 18. To wówczas wpłynęło zgłoszenie, że w rejonie Rakowa w gminie Czerniejewo podczas grzybobrania jedna z osób miała nie wrócić z lasu w umówione miejsce. 

Z uwagi na zapadający zmierzch, na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy strażaków m.in. z Czerniejewa, Żydowa oraz dodatkowe patrole policji celem rozpoczęcia akcji poszukiwawczej za mężczyzną w średnim wieku.

Około 40 minut od zgłoszenia, kiedy już zapadły ciemności, a na miejsce dotarła większość sił, okazało się iż zaginiony mężczyzna odnalazł się - nie potrzebował on żadnej pomocy. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane