czwartek, 13 października 2022 08:58

Studenci GSW Milenium już po pierwszych zajęciach

  Artykuł sponsorowany
Studenci GSW Milenium już po pierwszych zajęciach zdjęcie nadesłane

Wraz z październikiem rozpoczął się nowy rok akademicki. To wyjątkowy czas szczególnie dla studentów pierwszego roku, którzy właśnie teraz rozpoczynają swoją przygodę na uczelni – według wielu, najlepszy etap życia. W Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbyły się już dwa zjazdy, w pierwszy i drugi weekend października.

W tym roku naukę w Milenium rozpoczęło blisko 200 studentów na 3 kierunkach i 7 specjalnościach:

Grupy wciąż się powiększają, ponieważ rekrutacja nadal trwa. To ostatnia szansa, aby bez większych zaległości rozpocząć studia w Milenium, kolejne zajęcia już 22-23 października oraz 5-6 listopada.

Studenci GSW Milenium spotykają się na zjazdach wyłącznie w soboty i niedziele, najczęściej co 2 tygodnie. Zajęcia rozpoczynają się zazwyczaj o godzinie 8:00 i trwają do 15:00-17:00 w zależności od kierunku oraz stopnia.

 

Plan studentów pierwszego roku rozpoczęły wykłady z nauczycielami akademickimi, którzy potrafią przedstawić teorię w ciekawy i refleksyjny sposób. Najlepszym dowodem na to był fakt, iż sale wykładowe pozostały pełne do ostatnich minut, pomimo, iż nawet studenci pierwszego roku znają studenckie powiedzenie „wykłady są nieobowiązkowe”.

Po wykładach przyszedł czas na zajęcia ćwiczeniowe. Milenium to uczelnia praktyczna, dlatego takie zajęcia znajdują się w planie już od samego początku. Studenci Zarządzania uczą się chociażby, jak obsługiwać oprogramowanie wykorzystywane we współczesnym biznesie, natomiast studenci Pedagogiki przygotowują zajęcia, warsztaty i zabawy dla dzieci zupełnie jak w swojej przyszłej praktyce dydaktyczno-terapeutycznej. Wszystko pod okiem wykładowców, aktywnych zawodowo specjalistów, którzy służą studentom radą w oparciu o własne, codzienne doświadczenie.

Kolejny zjazd już 22-23 października, do zobaczenia w Milenium!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane