poniedziałek, 10 października 2022 15:37

32-latek w ogrodzie uprawiał konopie indyjskie

 
32-latek w ogrodzie uprawiał konopie indyjskie źródło: KPP Gniezno

W minioną niedzielę policjanci weszli na teren jednej z posesji w gminie Niechanowo, gdzie ujawniono plantację konopi indyjskich.

Mundurowi na podstawie zebranych informacji ustalili, że zamieszkujący w jednej z miejscowości na terenie gminy Niechanowo 32-letni mężczyzna może uprawiać konopie indyjskie. W celu potwierdzenia tych informacji udali się oni pod wskazany adres, gdzie zostało to potwierdzone.

- W trakcie przeszukania posesji na terenie ogrodu funkcjonariusze znaleźli plantację zabronionych roślin. Została ona zlikwidowana a rośliny zabezpieczone do dalszych czynności - informuje KPP Gniezno.

Podejrzany 32-latek, który został zatrzymany w poniedziałek 10 października, usłyszał już zarzut nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 2 lat.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane