poniedziałek, 10 października 2022 09:07

Geodezja z nowym Biurem Obsługi Interesanta

 
Geodezja z nowym Biurem Obsługi Interesanta źródło: Powiat Gniezno

W siedzibie Powiatowego Zarządu Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości w Gnieźnie uruchomiono nowe Biuro Obsługi Interesanta.

Urząd mieszczący się przy al. Reymonta, jest jednym z tych, które do tej pory nie posiadały swojego punktu obsługi petentów, przychodzących w różnych sprawach. To też często powodowało przedłużanie obsługi, a średnio w ciągu miesiąca jednostka obsługuje około 500 interesantów. Od teraz PZGKKiN posiada swoje biuro, w którym będą obsługiwani w sposób bardziej przyjazny.

- Otwarte dziś dla klientów nowe pomieszczenia i ich wyposażenie, gwarantują przede wszystkim znaczne skrócenie czasu wizyty w urzędzie, podnosząc również komfort samej obsługi. Dziękuję w tym miejscu pani dyrektor Monice Majewskiej za sprawną realizację zadania - przekazał starosta Piotr Gruszczyński.

Koszt realizacji zadania to blisko 130 tys. zł. W ramach najważniejszych prac w budynku PZGKKiN przeprowadzono remont jednego z pomieszczeń magazynowych, wydzielając stanowiska obsługi klienta., a od tego zakupiono sprzęt komputerowy i terminale płatnicze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane