czwartek, 06 października 2022 16:12

Pożar drewnianego garażu

 
Pożar drewnianego garażu źródło: OSP Kiszkowo

W czwartkowe południe służby zostały skierowane do pożaru, jaki został zauważony we wsi Łubowiczki, położonych koło Kiszkowa.

Do zdarzenia doszło 6 października około godziny 12. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w Łubowiczkach doszło do pożaru drewnianego budynku garażowego, służącego także jako składzik. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy OSP Kiszkowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano cały obiekt objęty ogniem. 

Działania polegały na podaniu prądów wody na płonący budynek, a po stłumieniu pożaru na dogaszaniu tlących się elementów konstrukcji oraz przechowywanego w środku materiału. Działania gaśnicze zakończyły się po ponad 2 godzinach.

źródło: OSP Kiszkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane