wtorek, 04 października 2022 10:00

Czołowe zderzenie we wtorkowy ranek. Dwie osoby w szpitalu

 
Czołowe zderzenie we wtorkowy ranek. Dwie osoby w szpitalu źródło: OSP Czerniejewo

Po wtorkowym zderzeniu, do jakiego doszło na prostym odcinku drogi prowadzącej z Czerniejewa w stronę Nekli, dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło 4 października, chwilę przed godziną 7. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie w za Czerniejewem, na wysokości wsi Graby, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Na miejsce zadysponowano zastępy OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano rozbite pojazdy oraz poszkodowanych z obu pojazdów, którzy wymagali pomocy medycznej. Po dotarciu zespołów ratownictwa medycznego, dwie osoby zostały karetkami przewiezione do szpitala. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany, a potem odbywał się z utrudnieniami do czasu usunięcia aut przez lawetę.

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane