piątek, 30 września 2022 20:54

Zderzenie dwóch samochodów w piątkowy wieczór

 
Zderzenie dwóch samochodów w piątkowy wieczór zdjęcie nadesłane

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na szosie prowadzącej przez Grotkowo w gminie Niechanowo, gdzie miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło piątek 30 września około godziny 20. Wówczas do służb wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów w pobliżu skrzyżowania dróg we wsi Grotkowo.

Po dotarciu na miejsce pierwszych służb zastano dwa pojazdy (Renault i BMW). Z nieoficjalnych informacji wynika, że auta zderzyły się podczas mijania na drodze. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Do kolejnej osoby uczestniczącej w zdarzeniu, ze względu na pogarszający się stan zdrowia, wezwano drugą karetkę.

Ruch w rejonie zdarzenia na czas prowadzonych działań został zablokowany Okoliczności zdarzenia ustala policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane