czwartek, 29 września 2022 19:42

Potrącenie pieszej na ul. Tumskiej

 

W czwartkowy wieczór służby otrzymały informację o potrąceniu, do jakiego doszło w centrum Gniezna. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 29 września, chwilę po godzinie 19. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, młody chłopak, jadący rowerem od strony Rynku z dużą prędkością i zjeżdżający po chodniku oraz schodach prowadzących przy jezdni, potrącił kobietę idącą z psem na spacerze (na wysokości nieczynnego hotelu). Ta w wyniku silnego uderzenia przewróciła się na chodnik. 

Pierwszej pomocy poszkodowanej udzielili świadkowie zdarzenia, którzy powiadomili służby. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego i opatrzeniu poszkodowanej na miejscu, przetransportowano ją do szpitala w celu przeprowadzenia dalszych badań. Okoliczności zdarzenia ustala policja. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane