czwartek, 29 września 2022 08:50

Auto uderzyło w drzewo

 
Auto uderzyło w drzewo źródło: OSP Witkowo

W minioną środę na szosie prowadzącej z Witkowa do Wrześni doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 28 września, po godzinie 7 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierująca samochodem marki Citroen, jadąc szosą na wysokości Gorzykowa, uderzyła czołowo w przydrożne drzewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Witkowo, które zabezpieczyło uszkodzony pojazd. Kierująca pojazdem trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, jednak nie wymagała ona dalszej hospitalizacji.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany.


źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane