czwartek, 29 września 2022 07:53

Utrudnienia na S5 po zdarzeniu drogowym

 

Zmotoryzowani jadący od strony Poznania w kierunku Bydgoszczy muszą korzystać z objazdu na S5 między węzłami Wierzyce a Łubowo.

Powodem tego jest zdarzenie, do jakiego doszło 29 września w nocy na pasie w stronę Bydgoszczy. Jak informuje nas KPP Gniezno, na drodze ekspresowej S5 miało miejsce zdarzenie z udziałem dużego busa, w wyniku czego pojazd przewrócił się na jezdnię i ją zablokował.

W związku z powyższym wprowadzone są objazdy na odcinku pomiędzy węzłem Wierzyce a Łubowo. Jadący w kierunku Bydgoszczy muszą korzystać z przejazdu drogami serwisowymi na całym odcinku tej drogi.

Utrudnienia mogą potrwać jeszcze jakiś czas - wkrótce ma jednak nastąpić podniesienie przewróconego pojazdu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane