wtorek, 27 września 2022 07:23

Ciało mężczyzny w hotelowym pokoju

 

W minioną niedzielę w jednym z pomieszczeń hotelu znajdującego się w Trzemesznie, znaleziono ciało mężczyzny.

Sytuacja miała miejsce w niedzielne popołudnie w Trzemesznie w hotelu znajdującym się w centrum tej miejscowości. To tam w jednym z pokojów ujawniono ciało 35-letniego mężczyzny.

Na miejsce przybyli policjanci, którzy potwierdzili ten fakt, a następnie dokonano oględzin przez techników kryminalistyki, prokuratora oraz wezwanego lekarza, który jednak wykluczył udział osób trzecich. 

Jak ustalono, zmarłym 35-latkiem był obywatel Rumunii, którego zgon nastąpił najpewniej z przyczyn naturalnych. Postępowanie w sprawie prowadzi miejscowy komisariat.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane