sobota, 24 września 2022 11:35

Tragiczne zdarzenie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 

W sobotnie przedpołudnie służby zostały wezwane na Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego. Mimo długotrwałej reanimacji, mężczyzna zmarł.

Do zdarzenia doszło 24 września, po godzinie 10 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego, na pasie w kierunku Poznania (na wysokości cmentarza). Jak wynika z uzyskanych od strażaków informacji, kierujący samochodem marki Opel zasłabł za kierownicą, zjechał na pobocze, po czym wysiadł z pojazdu i osunął się na ziemię, tracąc przytomność. 

Na miejsce zdarzenia przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który stwierdzając brak czynności życiowych, rozpoczął reanimację poszkodowanego, do której dołączyli wkrótce strażacy. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa trwała przez niespełna godzinę, jednak mimo starań nie udało się uratować życia mężczyzny. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się jednym pasem.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane