piątek, 23 września 2022 08:03

Autobus uderzył w budynek i ogrodzenie

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątkowy ranek na al. Reymonta w Gnieźnie, gdzie autobus uderzył w budynek i ogrodzenie.

Do zdarzenia doszło 23 września, około godziny 7 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący autobusem pozamiejskim, po wjeździe w al. Reymonta od strony ronda, wypadł z jezdni, przeciął przeciwny pas ruchu, po czym wpadł na chodnik, gdzie ściął znak, uderzył w budynek i następnie w ogrodzenie. Według ustaleń policji, kierowca miał zasłabnąć za kierownicą. 

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Autobusem, poza kierowcą, podróżowała tylko jedna osoba, która nie odniosła żadnych obrażeń. Poszkodowany (prowadzący pojazd) został przewieziony do szpitala.

Okoliczności zdarzenia ustala policja. Na czas prowadzonych działań ruch na al. Reymonta odbywa się bez większych utrudnień.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane