piątek, 23 września 2022 07:44

Pożar samochodu na ul. Wrzesińskiej. Auto całkowicie spłonęło

 

W piątkowy ranek służby zostały powiadomione o pożarze pojazdu, do jakiego doszło na ul. Wrzesińskiej.

Do zdarzenia doszło po godzinie 7 rano na wysokości skrzyżowania z ul. Graniczną. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy jadący w stronę centrum nagle zaczął się palić. Ogień, mimo prób ugaszenia go gaśnicami innych kierowców, dalej się rozprzestrzeniał.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno oraz OSP Modliszewo. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano cały pojazd objęty ogniem. Działania polegały na jego stłumieniu, a następnie dogaszeniu całości za pomocą piany gaśniczej. 

Na czas prowadzonych działań ruch był chwilowo wstrzymany, a potem odbywał się wahadłowo. Na miejscu była również policja.

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane