poniedziałek, 19 września 2022 08:22

Zderzenie z ciągnikiem na zwężeniu drogi

 
Zderzenie z ciągnikiem na zwężeniu drogi źródło: OSP KIszkowo

W niedzielny wieczór na drodze wojewódzkiej nr 197 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym.

Do zdarzenia doszło 18 września w godzinach wieczornych, na odcinku szosy prowadzącej z Kiszkowa w kierunku Sławy. W tym miejscu od dawna na moście ustawione są betonowe blokady, zwężające jezdnię i ruch odbywać się może jednym pasem z oznakowanym pierwszeństwem przejazdu. 

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Audi Q3 39-letni mieszkaniec Warszawy, wjechał na zwężenie drogi od strony Kiszkowa w momencie, kiedy znajdował się na nim ciągnik rolniczy z dwiema przyczepami, prowadzonymi przez 66-letniego mieszkańca tutejszej gminy. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów.

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało, jednak na skutek tego przejazd mostem został zablokowany. Na miejscu działania prowadziło OSP Kiszkowo oraz policja.

źródło: OSP Kiszkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane