niedziela, 18 września 2022 09:38

Auto wypadło do rowu

 
Auto wypadło do rowu źródło: OSP Łubowo

W miniony piątek na drodze prowadzącej przez Wierzyce w kierunku S5 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 16 września, około godziny 13. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Honda, jadąc od strony S5 z kierunku węzła Wierzyce, zjechał z jezdni i przewrócił się na dach w przydrożnym rowie. Kierująca pojazdem nie mogła się z niego wydostać.

Na miejsce przybyły zastępy OSP Łubowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Osoba kierująca została przetransportowana karetką do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustala policja. 

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane