sobota, 17 września 2022 15:55

Wypadek na S5 w sobotnie popołudnie

 
Wypadek na S5 w sobotnie popołudnie Źródło: OSP Czerniejewo

W sobotnie popołudnie na drodze ekspresowej S5 doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 17 września, po godzinie 15 na prostym odcinku S5 pomiędzy węzłami Łubowo a Gniezno Południe, nitka na Bydgoszcz. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Peugeot zjechał z jezdni, następnie wpadł na barierki energochłonne, odbił się na nich i wypadł z drogi do rowu, gdzie następnie uderzył bokiem w betonowy filar stanowiący element infrastruktury, po czym zatrzymał się na boku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy OSP Łubowo, OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano trzy osoby podróżujące ww. autem, które wymagały pomocy medycznej. Do zdarzenia przybyły dwa zespoły ratownictwa medycznego z Pobiedzisk i Gniezna, których załogi przejęły poszkodowanych.

Na czas prowadzonych działań ruch w kierunku Bydgoszczy odbywał się jednym pasem. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane