piątek, 16 września 2022 16:38

Jubileusz Złotych Godów dla par z Gniezna

 
Jubileusz Złotych Godów dla par z Gniezna źródło: MOK

Dwadzieścia jeden par otrzymało dziś gratulacje za długoletnie pożycie małżeńskie. Dwudziestu z nich wręczono medale z okazji 50. rocznicy ślubu.

Uroczystość odbyła się w sali bankietowej Hotelu Ibis, gdzie na zgromadzonych czekał poczęstunek oraz krótki program artystyczny, przygotowany przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury Następnie krótkie przemówienie wygłosił prezydent Tomasz Budasz, który wszystkim zgromadzonym jubilatom życzył dużo zdrowia i gratulował życiowego doświadczenia. Następnie przystąpiono do wręczania wyróżnień.

Szmaragdowe gody (55 lat razem) obchodzili Bożena i Andrzej Chmielewscy. Złote gody obchodzili: Elżbieta i Bronisław Braciszewscy, Henryka i Zbigniew Dobrzyccy, Irena i Bronisław Firlej, Danuta i Ryszard Gędkowie, Bogumiła i Romuald Hładcy, Barbara i Andrzej Kaniasty, Urszula i Ryszard Karasiewiczowie, Maria i Stanisław Kobielscy, Sabina i Kazimierz Kujawscy, Barbara i Mieczysław Łazinkowie, Maria i Edmund Lipczyńscy, Tomasz i Klara Przybylscy, Irena i Henryk Mazurowscy, Izabela i Jerzy Mielniccy, Maria i Ryszard Michałowscy, Maria i Jacek Młodzikowscy, Janina i Bronisław Młodzikowscy, Czesława i Wiesław Puławscy, Hanna i Jerzy Pućkowie, Zofia i Jerzy Roszakowie, Halina i Andrzej Sypniewscy.

źródło: MOK

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane