czwartek, 15 września 2022 17:40

Potrącenie na ul. Roosevelta

 
W czwartkowe popołudnie na wyjeździe z Gniezna w kierunku Jankowa Dolnego doszło do potrącenia osoby przechodzącej przez jezdnię.

Do zdarzenia doszło 15 września, przed godziną 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ul. Roosevelta w rejonie skrzyżowania z ul. Toruńską, doszło do potrącenia osoby przechodzącej przez jezdnię w nieoznaczonym miejscu, która wyszła zza autobusu stojącego przy przystanku.

Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, który po popatrzeniu poszkodowanego przetransportował go do szpitala na dalsze badania. Okoliczności zdarzenia ustali policja, a na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Kurs autobusu MPK wypadł z rozkładu jazdy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane