poniedziałek, 12 września 2022 15:56

Wbił się Teslą w przyczepę sygnalizacyjną na S5

 
Wbił się Teslą w przyczepę sygnalizacyjną na S5 źródło: OSP Łubowo

W nocy z niedzieli na poniedziałek na drodze ekspresowej doszło do zdarzenia drogowego, w którym auto uderzyło w barierę zabezpieczającą zamknięty pas ruchu.

Do zdarzenia doszło 12 września, około godziny 3 w nocy. Jak wynika z ustaleń policji, samochód osobowy marki Tesla, jadący od strony Bydgoszczy w kierunku Poznania, w rejonie węzła Gniezno Południe na prostym odcinku drogi uderzył w przyczepę sygnalizacyjną, zabezpieczającą zamknięty pas drogowy (z uwagi na prowadzone działania remontowe pod wiaduktem). 

Na miejsce zdarzenia przybyły służby, które zabezpieczyły miejsce oraz udzieliły pomocy dwóm osobom, podróżującym autem. Ostatecznie jednak nikt z uczestników zdarzenia nikt nie wymagał hospitalizacji.

Jak wstępnie ustalili policjanci, do kolizji doszło na skutek tego, że kierujący Teslą (mieszkaniec powiatu starogardzkiego) zasnął za kierownicą. Został on ukarany mandatem 1100 zł. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane