sobota, 10 września 2022 22:12

Wieczorne zderzenie. Jedno auto zatrzymało się na boku

 
Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w sobotni późny wieczór na wjeździe do Trzemeszna.

Do zdarzenia doszło 10 września, przed godziną 22. Wówczas to służby zostały powiadomione o wypadku drogowym na ul. Wyszyńskiego w Trzemesznie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku drogi doszło do bocznego zderzenia samochodu osobowego i busa, po czym mniejsze z aut wypadło do rowu, odbiło się z powrotem na jezdnię, gdzie zatrzymało się na boku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano uszkodzonego busa i rozbity mniejszy z pojazdów. Osoba podróżująca tym drugim została przekazana przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego, a następnie przewieziono ją do szpitala.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane