sobota, 10 września 2022 11:58

Ponad 3700 wniosków o dodatek węglowy

 

Od prawie miesiąca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przyjmuje wnioski o dodatek węglowy. Od 12 września będzie można to dokonać w dwóch miejscach.

Jak informuje gnieźnieński MOPS, urząd od 16 sierpnia przyjął już 3706 wniosków o dodatek węglowy od mieszkańców z terenu całego miasta. Na środki w kwocie 3 tys. złotych mogą liczyć ci, którzy ogrzewają swoje domostwa węglem i zadeklarowali to w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

Dodatkowo Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie informuje, że obsługa petentów w sprawie dodatku węglowego od 12 września br. odbywać się będzie w siedzibach MOPS przy ul. Dworcowej 7 oraz Pocztowej 11 w godzinach urzędowania od 7.00 do 15.00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane