piątek, 09 września 2022 11:07

36-latek groził personelowi restauracji. Trafił do aresztu

 
36-latek groził personelowi restauracji. Trafił do aresztu źródło: KPP Gniezno
Policjanci zatrzymali recydywistę, który swoim zachowaniem wzbudzał niepokój personelu lokalu gastronomicznego.

Sytuacja miała miejsce we wtorek 6 września w centrum Gniezna. To wówczas policjanci otrzymali wezwanie do jednego z lokali gastronomicznych.

- Jak ustalili policjanci, 36-latek bez stałego miejsca zamieszkania po zamówieniu jedzenia zaczął się dziwnie zachowywać, przechodził przez płotki ogródków stwarzając zagrożenie dla personelu dwóch restauracji, któremu groził przeciągając palec po szyi, co wzbudziło strach w kilku pracownicach. Nie reagował na prośby osób, które chciały go uspokoić -informuje KPP Gniezno. Przybyli policjanci zatrzymali mężczyznę i doprowadzili na komendę. Tam okazało się, że jest on nietrzeźwy.

- W toku dalszych czynności oraz zebranych w sprawie materiałów dowodowych śledczy przedstawili 36-latkowi zarzuty z art. 190 par. 1 kk i 191 par. 1 kk. Podejrzany działał w warunkach recydywy. Wcześniej był wielokrotnie karany za różne przestępstwa - informuje dalej komenda.

Sąd Rejonowy w Gnieźnie przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane