piątek, 09 września 2022 08:20

Wieczorne potrącenie nastolatki na ul. Mieszka I

 

Do szpitala trafiła poszkodowana, która w czwartkowy wieczór została potrącona w rejonie przejścia dla pieszych na ul. Mieszka I.

Do zdarzenia doszło 8 września, po godzinie 20. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen, jadąc od ul. Dąbrówki w kierunku ul. Mickiewicza, potrąciła przechodzącą przez jezdnię 16-letnią dziewczynę. 

Na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który opatrzył poszkodowaną, po czym przetransportował ją do szpitala w Poznaniu celem dokonania dalszych badań.

35-letniej kierującej zatrzymano prawo jazdy. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane